Galeria: Kawomaty Wittenborg

Kawomaty Wittenborg 7600 są to maszyny które cechuje wysoka bezawaryjność i łatwość w serwisie.  Przejrzyste i duże menu napojów, podzielone na kilka sekcji, ułatwia obsługę i wybór pożądanego napoju, który może zostać zaserwowany zarówno do własnego kubka jaki i dzbanka. Wittenborg 7600 FB to automat do sprzedaży świeżo parzonej, kawy mielonej. Posiada szeroki wybór sprzedawanych produktów takich jak: cappuccino, cafe late, espresso, kawa czarna lub z mlekiem, czekolada z kawą, wiener melange. Wszystkie te napoje wytwarzane są na bazie świeżo mielonej kawy. Dodatkowo: czekolada z mlekiem, gorąca woda lub np. zupka.  Model 7600 IN przygotowuje te same napoje z kawy instant.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Wysokość 1830-1850 mm
Szerokość 700 mm
Głębokość 650 mm
Waga 185 kg (pusty)
Hydraulika
Przyłącze do wody ¼”
Ciśnienie wody
(dla opcji tylko gorąca woda)
0,8-10 bar
Ciśnienie wody
(dla opcji gorąca i zimna woda)
1,5-10 bar
Elektryka
Napięcie 230 V
Bezpiecznik 13 A
Częstotliwość 50 Hz
Moc 2-2,8 kW
Systemy komunikacji
Automaty mogą pracować w systemie MDB, BDV, Executive. Możliwość instalacji modułów płatności kartą oraz kart dla pracowników.

 zobacz modele w naszym katalogu >>>

 Dzięki rozbudowanemu interfejsowi dostępne jest konfigurowanie ustawień, według własnych potrzeb, takich jak: cykle czyszczenia, optymalizacja dawek, statystyki sprzedaży, tryby sprzedaży (darmowy/płatny), tryb oszczędzanie energii i wiele innych.
Automaty Wittenborg mogą pracować  przy stałym dostępie do wody lub gdy nie ma możliwości podłączenia urządzenia do źródła wody, możemy zastosować wewnętrzny zbiornik na wodę o pojemności 20l.
Tak nowoczesne i wszechstronne urządzenia idealnie sprawdzają się nie tylko w środowisku biurowym, ale również doskonale nadają się do umieszczenia w takich miejscach jak: uczelnie, szpitale, stacje paliw, przedsiębiorstwa produkcyjne, centra handlowe oraz wszędzie tam gdzie potrzebują klienci.