Ekspresy do kawy

 

 

 

Tucana Instant

Ekspres na kawę rozpuszczalną. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć najnowszy model ekspresu wysokociśnieniowego Tucana Instant. Czas przyrządzenia jednego napoju to 8 sek. Urządzenie idealnie sprawdza się w miejscach, gdzie w krótkim czasie musimy obsłużyć dużą liczbę klientów.

ZOBACZ

Tucana Fresh Brew

Ekspres na kawę mieloną. Urządzenie to jest doskonałym kompromisem pomiędzy ekspresami na kawę rozpuszczalną, a kawę ziarnistą. Jakość przyrządzanej kawy jest porównywalna z kawą ziarnistą, ale koszt zakupu takiego urządzenia jest mniejszy w porównaniu do modelu Tucana Espresso.

ZOBACZ

Tucana Espresso

Ekspres na kawę ziarnistą. Urządzenie spełni oczekiwania osób wymagających najwyższej jakości. Niezawodny system zaparzacza, nowoczesny design, możliwość zamontowania ekranu LCD oraz doskonała kawa.

ZOBACZ

Egro 50 Series

Ekspres na kawę ziarnistą. Ekspresy najwyższej jakości szwajcarskiej firmy EGRO posiadają innowacyjny, zintegrowany z podwójną pompą system spieniający. Jeden z nielicznych ekspresów wysokociśnieniowych, gdzie do napojów podawane jest świeże mleko.

ZOBACZ