Współpraca

 

 

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów obok sprzedaży urządzeń vendingowych oferujemy wiele możliwości współpracy z naszą firmą:

  • wstawienie urządzeń do klienta,
  • wynajem automatów,
  • wynajem ekspresów wysokociśnieniowych,

 

Wstawienie urządzeń do klienta

Nasza firma daje możliwość wstawienie do klienta takich urządzeń jak automaty sprzedające gorące napoje (kawomaty); zimne napoje i słodycze (automaty sprężynowe); zestawy śniadaniowe i świeże kanapki (automaty bębnowe); świeżo wyciskany sok (sokomaty).
Klient nie ponosi żadnych kosztów w związku z podjętą współpracą. Nasza firma gwarantuje bezpłatną instalację urządzeń, opłatę comiesięcznych kosztów związanych z zużyciem energii i wody, regularny serwis urządzeń, regularne uzupełnianie produktów, dopasowanie asortymentu do życzeń klienta.

Wynajem automatów

Dla klientów, którzy nie koniecznie chcą kupić automat vendingowy, istnieje możliwość wynajmu takiego urządzenia. Minimalny okres wynajmu to 2 miesiące. Dodatkowo na zlecenie klienta, nasza firma może wykonywać okresowy serwis urządzeń. Cena zależy od rodzaju i ilości wynajętych urządzeń.

Cena: od 300zł (netto) miesięcznie.

Wynajem ekspresów wysokociśnieniowych

Wynajem ekspresów wysokociśnieniowych Egro 50 series głównie jest kierowane do właścicieli: restauracji, hoteli, małej gastronomi, czy stacji paliw. W zestawie z ekspresem jest lodówka na świeże mleko, dostępne są również takie akcesoria jak podgrzewacz do filiżanek. Koszt miesięczny wynajmu urządzenia zależy od ilości zakupionej kawy w skali miesiąca. Minimalna ilość zakupu to 5 kg. Wydajność jednego kilograma kawy to ok. 100-120 porcji kawy. Dodatkowo należy stosować specjalne środki czyszczące nie rzadziej niż raz na dwa dni.

Cena: od 700zł (netto) miesięcznie.